Suzuki SX4 S-CROSS 13 kryt prahu pátých dveří

Skladem
Doporučená nabídka Automaxhk.cz

Skladem • 1 varianta354×Další informace
Do 2 týdnů • Více variant65 Kč98 % • 10 835×Shop roku '23 - FinalistaDalší informace

• , zakoupeno v Autodoplňky-obchod.cz

Vaše firma mi byla doporučena synem, se zbožím byla snadná manipulace, na autě tyto lišty krásně vynikají.

• Krásná práce.
    • Nic.
  • , zakoupeno v auto-doplnky.com

Kryt prahu pátých dveří jsem potřeboval, objevil na Vaších stánkách a proto jsem využil Vaší nabídky a služby. Jelikož panovalo mrazivé počasí jsem tento produkt prozatím nepoužil.

Kryt prahu pátých dveří. Velmi kvalitní fólie carbon black - netištěná, tedy opravdový strukturovaný povrch a opravdový karbonový design. Atraktivní vzhled na voze. Dokonale ochrání exponované místo při nakládce. Carbonová fólie je vhodná jak do interiéru tak do exteriéru, možnosti této fólie jsou široké, možné lepení téměr na cokoliv (automobily, motorky, lodě, letadla, helmy, telefony, počítače, notebooky, dveře atd. Carbonová fólie je snadno teplem tvarovatelná a lehce aplikovatelná s perfektní přilnavostí k povrchu. Pro super kvalitní spoj je zapotřebí nalepovací povrch řádně očistit a odmastit. Rozměr 10 cm x 160 cm. Fólii je nutno vyříznout podle typu automobilu.

• Krásná práce.
    • Nic.